do kasy suma: 0,00 zł
Wybierz producenta
Biuro Obsługi Klienta

tel. +48 884 157 088
e-mail: sklep@tristyle.pl

ul. Szubińska 69
85-312 Bydgoszcz

Polityka Prywatności

Polityka prywatności

Korzystając ze strony internetowej: TRIstyle.PL akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdujące się na niniejszej stronie.

DANE OSOBOWE

W czasie korzystania ze strony internetowej TRIstyle.PL mogą Państwo zostać poproszeni o podanie niektórych swoich danych osobowych - przy składaniu zamówienia, dlatego w celu poprawnej realizacji zamówienia należy poprawnie wypełnić formularz.

Dane, o które będą Państwo poproszeni to:

  • imię i nazwisko
  • adres zamieszkania
  • adres dostawy (jeśli jest inny niż adres zamieszkania)
  • numer telefonu
  • pesel (niewymagane)
  • nazwa firmy (niewymagane)
  • adres poczty elektronicznej, na który przyjdzie potwierdzenie zamówienia.

Firma TRIstyle.pl nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów i użytkowników serwisu TRIstyle.PL

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę, nie odwiedzaj strony TRIstyle.PL i nie udostępniaj nam żadnych swoich danych dotyczących Twojej osoby.

NIEZAPOWIEDZIANE WIADOMOŚCI

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości e-mail osobom, których dane kontaktowe uzyskaliśmy dzięki działalności związanej ze stroną TRIstyle.PL. Pod tym określeniem rozumiem informacje niekomercyjne (np. życzenia, Promocje, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne (tylko dla użytkowników zapisanych na listę adresową), których treść dotyczy oferowanych przez nas produktów i usług. Informacje komercyjne filtrujemy tak, aby nigdy Państwo nie otrzymywali informacji, która nie byłaby potencjalnie interesująca.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl